Nejnovější recenze ze sekce Krokoměry

Junso JS 221 A

Ověřený zákazník Sportisimo Michaela H.

Přidáno: 12. července 2021

Zakoupeno v Sportisimo

• Spona za opasek pro srandu. Neudrží krokoměr na místě, a tak co chvíli sbírat přístroj ze země.
Acra 05-LTH7

Nefunguje, vadný kus

Ověřený zákazník PT Servis Ověřený zákazník

Přidáno: 24. května 2021

Zakoupeno v PT Servis

• Je to presne to,co jsem chtela. Jeste se to naucit automaticky a rychle ovladat,az bude cas. Na prvni pohled do navodu to vypada dost slozite.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2021

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Krokoměr používám spíše jako orientační pomůcku při hubnutí. Nutí mě to více chodit, když si zadám - byť jen malý - cíl. S produktem jsem naprosto spokojená. Stačí mi pouze základní funkce - počet kroků, počet km, počet spálených kcal, čas a hlavně stanovení si cíle. Nastavení není tak složité, jak se v mnohých recenzích píše. Krokoměr je sice robustnější, ale na ruce drží normálně a žádný problém. Kromě vybité baterie, kterou v něm nechali z obchodu, je vše ok.

Omron HJ 320 E Walking Style One 2.0

Omron HJ 320 E Walking Style One 2.0

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2021

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Je spolehlivý, jednoduchý.
  • Žádnou jsem zatím neobjevila.

Splňuje vše, co jsem potřebovala. Vybírala jsem podle funkce- má 3D- , ale též podle ceny. Oboje vyhovující. R.

Junso NS

Conrad Electronic P084C

Ověřený zákazník Epřístroje Jarmila

Přidáno: 12. května 2021

Zakoupeno v Epřístroje

• malý přesný krokoměr, do kapsy i za pásek - jsem spokojená

Ověřený zákazník Namakanej.cz Alena

Přidáno: 11. května 2021

Zakoupeno v Namakanej.cz

• Krokoměr stejné značky jsem ztratila, zkoušela jsem si pořídit nějaký jiný, žádný nevyhovoval. Takže jsem se vrátila ke svému oblíbenému.
  • Před prvním použitím jsem nemohla krokoměr "rozchodit". Instrukce v návodu se nedala použít. Trvalo mi chvíli, než jsem metodou pokus - omyl zjistila, jak na to.

Jsem spokojená, velkou výhodou je robustní klip na připevnění na opasek či popruh kabelky. Také funkce krokoměru jsou dostatečné.

Ověřený zákazník PT Servis Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2021

Zakoupeno v PT Servis

• rychlost dodání

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2021

• Jednoduchý krokoměr
  • Kroky měří přesněji než mobil
  • Možnost ukládání dat do počítače / není nutné
  • Pro všechny kdo nemají chytrý telefon
  • Velké znaky na displeji, může nahradit hodinky
  • Na začátku je nutné nastavit délku kroku a váhu, jinak bude nesprávně zobrazovat délku trasy a spálené kalorie.
  • Pásek je obtočen okolo ruky a má větší tah. Pravděpodobně se časem trochu povolí.

Ověřený zákazník Sportisimo Ověřený zákazník

Přidáno: 8. května 2021

Zakoupeno v Sportisimo

Snad počítá správně. Radši 5% odečítám.

Ověřený zákazník CZ-ZDRAVI.CZ IRENA

Přidáno: 5. května 2021

Zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

lehký, příjemný do ruky, přehledný

TFA 42.2003

TFA 42.2003

Ověřený zákazník Hodinářství.cz Alena

Přidáno: 4. května 2021

Zakoupeno v Hodinářství.cz

• Nevyhovuje mi příliš utažený klip pro zavěšení na opasku, číslice na displeji mají "stín", takže se těžko rozeznávají

Z obrázku a popisu na webu prodejce jsem nemohla určit udané nevýhody. Krokoměr vracím prodejci v zákonné lhůtě 14 dnů.

Omron HJ 321 E Walking Style one 2.1

Omron HJ 321 E Walking Style one 2.1

Ověřený zákazník LAMIMED Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2021

Zakoupeno v LAMIMED

Výhodný poměr cena/výkon, dostačující základní funkce , praktický k nošení v kapse nebo za páskem. Prozatím funguje dobře.

Ověřený zákazník Pilulka.cz Casanova

Přidáno: 29. dubna 2021

Zakoupeno v Pilulka.cz

Krokoměr má jednoduché menu,nastavení lze zvládnout během 2 minut.Krokoměr rovněž spolehlivě reaguje na pohyb,stačí jej umístit do kapsy kalhot a klipem přicvaknout k lemu kapsy.Při srovnání s krokoměrem Silva toto vnímám jako velmi pozitivní,krokoměry Silva měří též spolehlivě,ovšem připínací plastový klip je velmi lámavý,časem praskne,čímž je krokoměr prakticky nepoužitelný,protože při pouhém umístění v kapse kalhot či jakéhokoliv outdoorového oblečení prostě neměří,není tak citlivý na pohyb jako krokoměr Omron.
S krokoměry Silva mám osobní víceletou zkušenost a jsem nucen konstatovat,že právě způsob uchycení na kalhoty,oděv formou plastového klipu je problém,u mého posledního exempláře krokoměru Silva mi klip praskl již druhý den po nákupu !!! Přitom jsem se snažil pouze připnout krokoměr na lem kalhot,protože jinak skutečně neměří,musí mít kontakt s pohyblivou částí těla,v kapse ani zavěšen na šnůrce na krku vám nic nezměří.
Takže - krokoměr Omron je v tomto výborně vyřešen.Casanova

Acra 05-LTH5

Acra 05-LTH5

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2021

Zakoupeno v TIPNET.CZ

Nemohl jsem vyzkoušet ,výrobek byl nefunční.

Silva Ex Distance

JUNSO JS-218

Ověřený zákazník eFitness.cz Pitt

Přidáno: 14. dubna 2021

Zakoupeno v eFitness.cz

• Kroky měří dobře, ale deklarovanou průměrnou rychlost v km/h neumí počítat, resp. Jen cca pro prvních 5 km. Pak se sw zblázní a klidné vám vypočítá cca 30km/h. Přitom dráhu i netto doby chůze ukazuje ok! Chybička se bloudila ...
inSPORTline Pallete

inSPORTline Pallete

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Milena

Přidáno: 14. dubna 2021

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Nemohu ještě hodnotit. Je to dárek, zatím nevyzkoušený. Dala jsem na recenze, tak snad bude obdarovaná spokojená.

Hitrax Step 3D

Hitrax Step 3D

Ověřený zákazník Hodinářství.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2021

Zakoupeno v Hodinářství.cz

Tento produkt mám již několik let, funguje s naprostou spokojeností. Z tohoto důvodu jsem jej vybrala jako dárek pro svoji sestru, aby ji podpořil v intenzitě pohybu venku.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25