Teasi step

Vzdálenost
Spotřebované kalorie

• , zakoupeno v Joybike

• Má spoustu různých funkcí, které by mohly být nápomocné - např. kompas, předpověď počasí...
    • Je určen pro lidi, co si užívají výlety do přírody a měří si jen tyto výlety.
    • Vlastní chůzi stabilně podhodnocuje přibližně o 10 %, na 10 000 kroků to je o 1000 míň a to je už hodně.
    • Počítá i jízdu v autě, asi tak 1000 kroků na 20 minut jízdy.

Měla jsem už dva krokoměry, které se uchycovaly klipsnou, a ztratila jsem je. Tento krokoměr má karabinku a proto jsem si ho koupila.
    Já jsem si krokoměr pořídila pro to, abych si sledovala počet kroků, které udělám během celého dne. Bohužel, tento krokoměr je určený spíš pro lidi, který si chtějí změřit jeden konkrétní výšlap. Při celodenním použití strašně nadhodnocuje, protože počítá každé kývnutí.

• , zakoupeno v Bike4U.cz

• malý, lehký

Produkt funguje dle recenze, pouze jsem zvědav na výdrž baterie

Vzdálenost
Spotřebované kalorie

Praktický malý krokoměr, který neměří jen kroky, ale i celkovou ušlou vzdálenost v kilometrech. Dále v sobě skrývá spoustu užitečných funkcí jako například:

• datum
  • teplotu
  • elektronický kompas
  • předpověď počasí

• , zakoupeno v Joybike

• Je určen pro lidi, co si užívají výlety do přírody a měří si jen tyto výlety.
    • Počítá i jízdu v autě, asi tak 1000 kroků na 20 minut jízdy.

• , zakoupeno v Bike4U.cz

• malý, lehký