Tanita PD 724 Step

Rozměry
12 x 81.4 x 32.2 mm
27 g

• , zakoupeno v LAMIMED

S tímto produktem jsem spokojená a mohu ho doporučit.

zatím vypadá, že bude naměření odpovídat skutečnosti

• Velice přesný
    • Malinký
    • Přehledný
    • Paměť na 7 dní zpětně
    • Nenačítá kroky v buse, autě, vlaku apod.
    • Japonci umí

Jako nevýhodu jsem hodně v recenzích četl, že nelze vypnout. Vzhledem k tomu, že baterka vydrží zhruba půl roku a krokoměr nenačítá falešné kroky (např. v dopravním prostředku), nechápu důvod, proč bych si neměl nechat načítat skutečně odchozené kroky :-D A když nechci, tak ho nechám doma, ne?

Rozměry
12 x 81.4 x 32.2 mm
27 g

Nejnovější krokoměr značky Tanita využívá nové japonské tříosé technologie pohybu senzoru.

Na rozdíl od tradičních krokoměrů, které jsou přichycovány za opasek, umožňuje tříosá technologie vložení krokoměru do kapsy, příruční tašky nebo pověšení na krk.

Po uložení Vaší hmotnosti a délce kroku, můžete na krokoměru PD-724 sledovat svůj pokrok.

Tento přístroj má několik funkcí:

Hodiny - zobrazuje čas.
Krokoměr - počet kroků, které jste udělali, vždy když položíte Vaší pravou nebo levou nohu dopředu, krok je zaznamenán
Délka rozkroku - průměrná délka jednoho kroku, je brána od paty zadní nohy k patě přední nohy
Vzdálenost - počet kilometrů, které jste ušli. Je vypočítána násobkem kroků a délky rozkroku.
Tělesná váha - zadá uživatel pro výpočet spotřeby kalorií.
Spotřeba kalorií - množství spotřebovaných kalorií. Je závislá na Vaší rychlosti, době chůze a na Vaší tělesné váze.
Stopky - S touto funkcí můžete nastavit cvičební dobu. LCD ukáže pětimístné digitální místo.
LCD displej, 2 řádky.
Obsahuje stříbrnou sponu pro uchycení.
Paměť pro 7 dní.

Rozsah hmotnosti: 20 kg - 150 kg
Krokoměr: 1 - 99 999
Délka cesty: 0,01 - 149,99 km
Spotřeba kalorií: 0,1 - 9 999,9 kcal
Stopky: 1 min - 19 hod.59 min.
Rozměry: 12 x 81,4 x 32,2 mm
Váha: 27 g
CE

• , zakoupeno v LAMIMED

S tímto produktem jsem spokojená a mohu ho doporučit.

zatím vypadá, že bude naměření odpovídat skutečnosti

• Velice přesný
    • Malinký
    • Přehledný
    • Paměť na 7 dní zpětně
    • Nenačítá kroky v buse, autě, vlaku apod.
    • Japonci umí

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• Čitelné hodnoty i pro ty, kteří již nejsou úpně bystrozrací.
    • Dobře počítá kroky.

Vybírala jsem podle recenzí a testů.
    Velmi jsem ocenila, že mi obchod zaslal návod v češtině.
    Měří dobře, na 100 kroků plus mínus 0 - 4 kroky. S jinými krokoměry zkušenost nemám, tak se domnívám, že je to celkem dobrý výsledek. Asi je také důležité dobře změřit délku kroku /já měřila na sněhu/.
    Možná to dělají všechny krokoměry, ale jízda autobusem pár kroků načítá.
    Při běžném pohybu po bytě Vám kroky načítat nebude /to je škoda :)/.
    Jde o můj 1. krokoměr a jsem zatím spokojena. Doufám, že mi vydrží napořád :).
    Pro mě byla nevýhodou cena, ale to je asi individuální záležitost.
    Za sebe mohu všem doporučit :).

• , zakoupeno v 1nakup.cz

• Krokovač můžu nosit zavěšený, v kapse, v kabelce ....

Nemůžu porovnávat s jiným výrobkem, tento je můj první. Splňuje však moje očekávání a zatím jsem s ním spokojená.

• , zakoupeno v FITHAM

První dojem OK, na všechna další hodnocení je příliš brzy, a tedy i na doporučení či nedoporučení dalším zákazníkům.

• , zakoupeno v Váhy a tukoměry

• Jednoduché nastavení a hlavně v češtině.
  • , zakoupeno v Váhy a tukoměry

• mám ho krátce, zatím spokojenost

nemusí se připínat, lze nosit v kapse nebo na krku, nemusí se zapínat ani vypínat ...

• , zakoupeno v Hsport.cz

Perfektní