TANITA AM-180

Vzdálenost

• , zakoupeno v FITHAM

Bezproblémový krokoměr, funguje přesně podle očekávání.

• , zakoupeno v Hsport.cz

spokojenost, konečně něco, co mě donutilo se hýbat :)

• , zakoupeno v Fitness007.cz

• Kvalitní zpracováni

Taky jsem váhal, ale na konec jsem koupil a dobře jsem udělal

Vzdálenost

Popis produktu krokoměru TANITA AM-180

Tanita AM 180 je víc než krokoměr. Získáte dokonalý přehled o svých fyzických aktivitách, ať už sportujete, pohybujete se v práci nebo děláte práce doma nebo na zahradě.

Technické informace krokoměru TANITA AM-180

Autodetekce poskytuje přesné hodnoty pro lehký běh, chůzi a jiné denní aktivity. Údaje se zobrazují v hodinových segmentech. Zabudovaná paměť umožňuje uchovávat a prohlížet 14 dní staré údaje a až rok stará data mohou být uložena v krokoměru TANITA AM 180. Registrací na my.tanita.eu mají uživatelé okamžitý přístup ke svým údajům. Data se přenášejí pře USB a budete mít tak k dispozici veškeré údaje o fyzických aktivitách v dlouhé časové řadě. Nebo můžete data přenést do softwaru GMON a využívat další analýzy.

Uživatelé na dietě nebo fitness programu mohou předem stanovit cílený počet kroků pro větší motivaci - jakmile je počet kroků nastaven, přístroj upozorní uživatele 1,000 kroků před tím, než je dosáhne.   - • nachozené kroky - • naběhaní kroky - • celkový počet kroků - • vzdálenost - • bazální metabolismus - • energetický výdej při aktivitě - • celkový energetický výdej - • čas strávený při aktivitě - • METs - live - • stanovení cílů

Součástí je vyměnitelná baterie, běžná životnost je 6 měsíců

• , zakoupeno v FITHAM

Bezproblémový krokoměr, funguje přesně podle očekávání.

• , zakoupeno v Hsport.cz

spokojenost, konečně něco, co mě donutilo se hýbat :)

• , zakoupeno v Fitness007.cz

• Kvalitní zpracováni

Taky jsem váhal, ale na konec jsem koupil a dobře jsem udělal

• , zakoupeno v FITHAM

zatím bezchybná funkčnost a bezproblémová manipulace velmi jednoduché ovládaní

• , zakoupeno v FITHAM

• možnost stahování dat do PC
    • naprosto přehledné i pro laika
    • výborná motivační pomůcka
    • Chybí šňůrka k zavěšení na krk, dá se ovšem lehce doplnit jakoukoliv jinou. Balení obsahuje přichycení na oděv a opasek.

Tento krokoměr jsem si vybrala hlavně kvůli možnosti ukládat si historii do PC a tím sledovat své pokroky. Tato motivační pomůcka má velmi jednoduché ovládání a kromě kroků z celkového počtu informuje i o počtu kroků v běhu, spálených kaloriích v klidu, pohybem i celkem. Přímo v krokoměru se můžete rovnou podívat jak jste si vedli až 14 dní zpětně.