Spokey Moony

TOP 49 v kategorii Krokoměry

Spokey Moony

Digitální krokoměr Moony s počítadlem kroků a pamětí na 7 tréninkových dní. Vlastnosti: - připevnení pomocí klipu - hodinky - poměr celkového času cvičení -...
Doprava 89 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka Gamisport.cz

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč87 % • 1 461 recenzíDalší informace

26 g

• , zakoupeno v PT Servis

• Je to presne to,co jsem chtela. Jeste se to naucit automaticky a rychle ovladat,az bude cas. Na prvni pohled do navodu to vypada dost slozite.
  • , zakoupeno v Namakanej.cz

• Krokoměr stejné značky jsem ztratila, zkoušela jsem si pořídit nějaký jiný, žádný nevyhovoval. Takže jsem se vrátila ke svému oblíbenému.
    • Před prvním použitím jsem nemohla krokoměr "rozchodit". Instrukce v návodu se nedala použít. Trvalo mi chvíli, než jsem metodou pokus - omyl zjistila, jak na to.

Jsem spokojená, velkou výhodou je robustní klip na připevnění na opasek či popruh kabelky. Také funkce krokoměru jsou dostatečné.

• rychlost dodání

26 g

Digitální krokoměr Moony s počítadlem kroků a pamětí na 7 tréninkových dní.

Vlastnosti:
- připevnení pomocí klipu
- hodinky
- poměr celkového času cvičení
- počítadlo spálených kalorií

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Poměrně přesný a spolehlivý

SPOLEHLIVOST

• , zakoupeno v OUTDOOR-SHOP.cz

• zatím nevím, ještě jsem nevyzkoušela
  • , zakoupeno v Kukacka.cz

• nelze vypnout

• Funguje
    • Dobrá cena

• blbě se nastavuje
  • , zakoupeno v tipa.eu

krokoměr je s velkým a čitelným displejem,jen jeho návod není pro starší se slabším zrakem.Co se týká spolehlivosti a přesnosti,tak měří přesně,ale pro ty,kteří si chtějí měřit kolik kroků ušlapou doma po místnosti,tak těm to nezměří,krokoměr začne odpočítávat až po cca 5 vteřinách započetím chůze,což je u každého jiná vzdálenost při chůzi.Při zastavení přestane počítat,ale při další chůzi začne až po těch zhruba 5 vteřinách.Proto si musí turista zapamatovat,kolikrát se zastavil a pak při celkovém výsledku si připočítat počet kroků.Výrobce zřejmě uvažoval,že v praxi nastoupí turista do dopravního prostředku a tam při chůzi krokoměr nepočítá,nemají na to vliv ani otřesy při jízdě v dopravních prostředcích,což u některých přístrojů je asi problém.Výhodný je dobrý úchyt sponou třeba na prst a přesně si testovat při chůzi na velkém displeji,jak krokoměr pracuje.Návod je podrobný a vše vysvětleno a ostatní se uvidí.