Silva Ex 10 Distance

20 g

• , zakoupeno v MALL.CZ

Produkt používáme teprve týden, což je krátká doba na hodnocení.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• velmi špatně se nastavují jednotlivé funkce, tlačítka jsou špatně umístěna reagují respektive moc nereagují na stlačení, navíc jsem musela koupit nové baterie

koupě to opravdu výhodná nebyla.

• , zakoupeno v be-ready.cz

• Je malý a spolehlivý
    • Špatný návod,
    • Chybí vypínání
    • Chybí osvětlení

20 g

Stylový krokoměr Silva s volným nošením kolem krku. Ex10 můžete nosit nejenom na krku, ale lze ho i připevnit pomocí klipu například za pas. Snadné ovládání. Filtr bránící započítávání náhodných pohybů. Nový senzor pro přesnější měření až do úhlu 45°. Když krokoměr nepoužíváte přepne se displej automaticky do režimu spánku, pro prodloužení životnosti baterie. Krokoměr Silva ex10 ukáže, jestli to se svým zdravím myslíte vážně.

Parametry:

rozměry: 21×56 mm
hmotnost: 22 g

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Produkt používáme teprve týden, což je krátká doba na hodnocení.

• Špatně se ovládá (mizerná tlačítka)
    • "zasekl se" - neměří, nutno vyndat baterky
    • Špatný návod
    • Špatně se vkládají baterky
  • , zakoupeno v MALL.CZ

koupě to opravdu výhodná nebyla.

• malý a přesný, nosím ho zavěšený na krku, hezký design
    • nelze vypnout při přejezdu autem

Vybrala jsem si ho, protože mi připadal dobře hodnocený ten výrobce. Byly na něj dobré ohlasy.

• , zakoupeno v be-ready.cz

• Je malý a spolehlivý
    • Špatný návod,
    • Chybí vypínání
    • Chybí osvětlení

• , zakoupeno v Outdoorcz.cz

• Dělá přesně co má - počítá kroky a vzdálenost
    • Nejde na určitou dobu ( v autě) vypnout. Rozpojovací lanko na krk - doporučuji slepit.

Spíš vhodné na jednorázové procházky, za tu cenu ale perfektní.

• , zakoupeno v Svět hor

• Vzhled, funkce
    • Návod, nevím již přesnĕ, krokomĕr byl předán jako dárek, matoucí text při nastavení délky kroku.
  • , zakoupeno v Sanasport.cz

Perfektní.