inSPORTline Punty

• Dobrá cena
    • Nevím

Výrobek mohu doporučit.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Krokoměr je technicky dokonalý, nemá žádné zbytečné funkce. Je malý 7 cm a lehký 20g. Vybral jsem si ho opravdu z mnoha. Používám ho denně. Jsem s ním ABSOLUTNĚ spokojen. Nejčastější denní pokyn (Nulování) je hned navrch na velkém tlačítku. Nastavení kroku a váhy člověka je snadné, dělá se jen jednou. Displej je velký.. Baterie a manuál je v balení. Prostě to nemá chybu.
    • Není to zápor. Při prvním uvedení do chodu je třeba odšroubovat kryt baterie a vytáhnout izolační papír. Už v manuálu, který má firma inSPORTline díky bohu a asi jediná předem, na svojí www, jsem se dočetl, že šroubek je malý. Do obchodu na převzetí a vyzkoušení jsem si tedy pro jistotu přinesl křížový hodinářský šroubováček. Milá prodavačka v prodejně Štěrboholy udělala šup/šup a už to fungovalo..
    • Vybíral jsem podle toho, kde je možné si to na prodejně vyzvednout, ZDARMA převzít a vyzkoušet. Nechtělo se mi pořád si s nějakým eshopem posílat zmetky sem a tam. Tomu vyhověla jen firma inSPORT line a Tchibo. Logicky jsem vybral inSPORTline, neb mají i jiné kusy na skladě pro případnou výměnu. Ano, ještě ke všemu ta prodejna Štěrboholy je fajn. Doporučuji všem, testovat to na prodejně, hlavně to nulování. Předchozí nákupy jiných krokoměrů u jiných firem dopadly špatně (vracení). Za 400 Kč nemůžete chtít zázraky z Číny, občas je nějaký kus zmetek.
    • Není

• napíši později až se s produktem sžiji
    • nevím o nevýhodě

Jak výše uvedeno

0 g
Vzdálenost

Krokoměr inSPORTline Punty je jednoduchým a spolehlivým přístrojem, který zefektivní Váš trénink. Na velkém displeji je přehledně vidět aktuální funkce a její momentální stav. Ovládá se dvěma tlačítky - SET a MODE. Hlavní tlačítko, MODE, je umístěno na přední straně krokoměru pro snadné ovládání. Tlačítko SET je pak umístěno na jeho boku, aby nedošlo k nechtěnému zmáčknutí.

Celý přístroj se uchycuje k oblečení nebo opasku velkým a pevným klipem se zarážkou, takže rozhodně nespadne. Krokoměr váží pouze 21 g. Díky takto malé váze při běhu či rychlejší chůzi nepřekáží a Vy se tak můžete plně oddat cvičení. Pro všechny tyto vlatnosti je inSPORTline Punty oblíbeným krokoměrem nejen volnočasových běžců, ale i trenérů a profesionálních sportovců.

Technický popis:

• univerzální barevný design
  • snadno ovladatelný (2 tlačítka - mode a set)
  • možnost nastavení vlastních hodnot (váha, délka kroku, cílový počet kroků)
  • velký přehledný displej
  • baterie se snadnou výměnou a dlouhou životností (1,5V Alkaline)
  • praktický a pevný klip pro uchycení k oblečení nebo opasku
  • rozměr: 70 mm x 30 mm x 10 mm
  • velikost displeje: 27 mm x 20 mm
  • typ displeje: jednořádkový
  • hmotnost: 21 g
  • přiložen podrobný český manuál

Funkce

• počítadlo kroků (steps count)
  • měření doby cvičení (hh:mm:ss)
  • odhad překonané vzdálenosti (s přesností ukazatele na 0,1 km)
  • odhad spálených kalorií (kcal)
  • odhad spáleného tuku (g)
  • odpočet kroků od nastaveného cílového počtu (cíl - zaznamenaný počet kroků)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta63 Kč97 % • 40 865 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt

• Není

• napíši později až se s produktem sžiji
    • nevím o nevýhodě

Jak výše uvedeno

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v eFitness.cz

Jednoduchost,cena

• Spolehlivé údaje.
    • Příliš snadno dosažitelná tlačítka, přepíná i když to nemáte v úmyslu.
    • Příliš pevně zajištěná spona na připnutí k oděvu.
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

Zatím výrobek funguje jak má.

• přehledný display
    • malé a ne zcela šťastně umístěné tlačítko SET

• jednoduchá obsluha

Tlačítko pro vynulování údajů je nevhodně umístěno na vrchní straně krokoměru - při delším náhodném stisku např. v kapse dojde k nechtěnému vynulování. Ideální by bylo nulování údajů pomocí delšího stisku obou tlačítek krokoměru.

zatím netuším

• jednoduchost obsluhy