inSPORTline Pole

Vzdálenost

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• jsem s ním spokojena, splňuje to co jsem očekávala
    • nevím o ničem

scháněla jsem nějaký krokoměr a tento mě zaujal, že se hodí na chůzi s hůlkami, jsem s ním nadmíru spokojená, doporučuji všem kdo potřebují mít chůzi pod kontrolou.

• , zakoupeno v WORKER.cz

Dobré

0 g
Vzdálenost

Zboží je možno objednat pouze na eshopu. Není možno jej zakoupit na prodejně.

Krokoměr navržen výhradně pro chůzi s trekingovými holemi všech typů.

Digitální krokoměr inSPORTline Pole (pedometr) je krokoměr s funkcí počítání kroků, který je navržen speciálně pro trekingové hole. Krokoměr má spoustu užitečných funkcí, jako je počítaní spálených kalorií, budík, čas aj. Digitální krokoměr inSPORTline Pole je díky malým rozměrům a nízkou hmotností vhodný pro chůzi i běh s využitím trekingových holí.

Technický popis:

• 5-číselný LCD displej (počítadlo do 99 999 kroků)
  • krokoměr s přizpůsobením citlivosti pohybu (chůze/běh)
  • unikátní pohybový senzor navržen speciálně pro trekingové hole
  • jednoduchý a praktický design
  • prakticky umístěná tlačítka Mode, Adjust, Reset
  • měření počtů kroků
  • počet spálených kalorií
  • denní budík
  • zaznam celkového času aktivity
  • klip pro pevné uchycení krokoměru
  • tlačítko Reset
  • baterie: CR2032

Režimy: k dispozici je 7 režimů

• prohlížení uložených údajů o cvičení (Total Data mode)
  • zobrazení času (Time mode)
  • měření počtu kroků (Step mode)
  • měření celkového počtu kroků (ODO Step mode)
  • odhad vzdálenosti (Distance mode)
  • odhad spotřeby kalorií (Calories mode)
  • měření doby cvičení (Exercise Timer mode)
  • k přepínání mezi režimy slouží tlačítko MODE

Krokoměr inSPORTline Pole je ideální doplněk pro Nordic Walking a outdoor.

• výborný dělá to co má můžu doporučit
    • návod jsem musel číst lupou jak je malinký,musel jsem si ho stáhnout z internetu a vytisknout
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• jsem s ním spokojena, splňuje to co jsem očekávala