inSPORTline Pallete

Rozměry
40 x 40 x 15 mm
17 g

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Nemohu ještě hodnotit. Je to dárek, zatím nevyzkoušený. Dala jsem na recenze, tak snad bude obdarovaná spokojená.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Rád chodím potřeboval jsem kolik ujdu kilometru, tento produkt mi pomáhá. Jsem spokojen.

• JEDNODUCHÉ OVLADÁNÍ

NA MĚŘENÍ KROKU A KILOMETRU JE DOSTAČUJÍCÍ

Rozměry
40 x 40 x 15 mm
17 g

Krokoměr po uchycení k pásku či kalhotám, jednoduše ovladatelný, lehký a skladný.

Krokoměr neboli pedometr inSPORTline Pallete je velmi lehké zařízení se základními funkcemi počítání kroků. Má jednoduché ovládání, klipem jej snadno připnete k pásku či kalhotám a je vhodný jak pro chůzi, tak pro běh. Díky jeho malým rozměrům vám nebude překážet při pohybu. Krokoměr inSPORTline Pallete potěší milovníky sportování a turistiky.

Technický popis:

• 5-číselný LCD displej (počítadlo do 99 999 kroků)
  • jednoduchý a praktický design
  • klip pro pevné uchycení krokoměru k pásku, kalhotám či sportovnímu oblečení v úrovni pasu
  • možnost vymazání předchozích naměřených údajů
  • ukazatele: počet kroků, odhad spálených kalorií (na základě nastavené hmotnosti uživatele), odhad překonané vzdálenosti (na základě nastavené délky kroku)
  • rozměry: 40x40x15 mm

• Snadné přichycení na oblečení
  • , zakoupeno v BikeNero.cz

Snadná manipulace

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Kdyz udelam 10 kroku, mam na dipleji dvakrat a nekdy i trikrat tolik. Navod se musi cist pod lupou, nastavila jsem vahu, ale pak se tam nejaky symbol ktery nevim co znamena tak nevim co tam mam nastavit. V navodu je napsane pouze ze se ma drzet tlacitko set coz vynuluje displej. Takze nepouzitelne, budu vracet.
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• V mém věku je to neocenitelny loni ni k s pejskem. Je mi sedmdesát let. Jednoduchost provozu a nastavení.

• lehký
    • nenápadný
    • neviditelný na člověku
    • prostě zatím supr

Mám desetiletého šarpeje a chodím s ním po jesenických kopcích a stezkách, takže jsem byl kolikrát i sám zvědavej, kolik km spolu našlapeme - je to prima pomocník

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Potřebovala jsem změřit počet kroků při mých aktivitách důchodkyně. 10 km by se špatně počítalo Proto tak levný výrobek. Pro mě vyhovující.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

velmi nepřesné měření kroků - buď vůbec nenačítá, nebo zase mnohem více